| Marka: | Back Up |
| Kolor: | zielony |
| EAN (GTIN): | 5906601710568 |
| Rodzaj: | butelka termiczna |
| Kod producenta: | BTB8A57 |
| Materiał dominujący: | metal |
| Pojemność: | 500 ml |
| Bohater / Bajka: | brak |
| Płeć: | chłopcy ,
dziewczynki |
| Wysokość produktu: | 7,00 cm |
| Szerokość produktu: | 7,00 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: | 0,100 kg |
| Liczba sztuk: | 1 szt. |
| Wiek dziecka: | 3 lata + |
| Okazja: | dzień dziecka |
| osób kupiło (ostatnie 30 dni): | 2 |
Bidon metalowy | 500 ml | Matowe wykończenie | Zieleń / oliwkowy
Butelka termiczna BackUP 500 ml w odcieniach zieleni i oliwkowego to praktyczny bidon dla osób, które cenią minimalizm i funkcjonalność.
Dzięki podwójnym ściankom ze stali nierdzewnej utrzymuje temperaturę napojów nawet przez około 12 godzin, sprawdzając się zarówno przy kawie, jak i chłodnej wodzie.
Matowe wykończenie zapewnia pewny chwyt i elegancki wygląd, a uniwersalny design pasuje do szkoły, pracy i codziennych aktywności.
| Marka: | BackUP / Derform |
| Rodzaj: | Butelka termiczna |
| Pojemność: | 500 ml |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Izolacja: | Podwójne ścianki |
| Utrzymanie temp.: | do ok. 12 h |
| Wykończenie: | Matowe |
| Kolor: | Zielony / oliwkowy |
| Kod produktu: | 281167 |