| Marka: | Back Up |
| Kolor: | czarny |
| EAN (GTIN): | 5906601709555 |
| Rodzaj: | butelka termiczna |
| Kod producenta: | BTB8A56 |
| Materiał dominujący: | metal |
| Pojemność: | 500 ml |
| Bohater / Bajka: | brak |
| Płeć: | chłopcy ,
dziewczynki ,
unisex |
| Wysokość produktu: | 22,00 cm |
| Szerokość produktu: | 7,00 cm |
| Liczba sztuk: | 1 szt. |
| Wiek dziecka: | 3 lata + |
| Okazja: | dzień dziecka |
| Domyślna nazwa grupy towarów: | test |
Bidon metalowy | 500 ml | Matowe wykończenie | Odcienie czerni
Butelka termiczna BackUP 500 ml w klasycznej czerni to ponadczasowe rozwiązanie dla osób ceniących prostotę i funkcjonalność.
Dzięki podwójnym ściankom ze stali nierdzewnej skutecznie utrzymuje temperaturę napojów nawet do około 12 godzin, zarówno ciepłych, jak i zimnych.
Matowe wykończenie typu soft-touch zapewnia wygodny chwyt i elegancki wygląd, który sprawdzi się w każdej sytuacji — od pracy po trening.
| Marka: | BackUP / Derform |
| Rodzaj: | Butelka termiczna |
| Pojemność: | 500 ml |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Izolacja: | Podwójne ścianki |
| Utrzymanie temp.: | do ok. 12 h |
| Wykończenie: | Matowe |
| Kolor: | Czarny |
| Kod produktu: | 281168 |