| Marka: | Back Up |
| Kolor: | beżowy |
| EAN (GTIN): | 5906601710742 |
| Rodzaj: | butelka termiczna |
| Kod producenta: | BTB8A42 |
| Materiał dominujący: | metal |
| Pojemność: | 500 ml |
| Bohater / Bajka: | brak |
| Płeć: | chłopcy ,
dziewczynki |
| Wysokość produktu: | 7,00 cm |
| Szerokość produktu: | 7,00 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: | 0,100 kg |
| Liczba sztuk: | 1 szt. |
| Wiek dziecka: | 3 lata + |
| Okazja: | dzień dziecka |
| Domyślna nazwa grupy towarów: | test |
Bidon metalowy | 500 ml | Minimalistyczny design | Odcienie beżu
Butelka termiczna BackUP 500 ml to praktyczny bidon metalowy, który sprawdzi się zarówno w szkole, pracy, jak i podczas codziennych aktywności.
Dzięki izolacji termicznej utrzymuje temperaturę napoju nawet do około 12 godzin, a po dłuższym czasie nadal zachowuje ciepło.
Elegancka, matowa powierzchnia w odcieniach beżu nadaje butelce nowoczesny, uniwersalny charakter i sprawia, że wygodnie leży w dłoni.
| Marka: | BackUP / Derform |
| Rodzaj: | Butelka termiczna / bidon metalowy |
| Pojemność: | 500 ml |
| Materiał: | Metal |
| Utrzymanie temperatury: | do ok. 12 h |
| Wykończenie: | Matowe |
| Kolor: | Beżowy |
| Zastosowanie: | Gorące i zimne napoje |
| Kod produktu: | 281171 |