Zestaw rakiet do badmintona Alumtec 329K WISH przeznaczony jest dla średnio zaawansowanych graczy. Stalowo-aluminiowa konstrukcja w znacznym stopniu poprawia stabilność i wytrzymałość rakiety. Kompozycja użytych materiałów wpływa także na lekkość i elastyczność rakiety, co ma bezpośredni wpływ na jakość i komfort gry.
Wyjątkowo smukły kształt rakiet Alumtec 329K pozwala zredukować opory powietrza, a co za tym idzie wzrasta ogólna moc i wydajność gry.
S505 WISH to piórowe lotki treningowe z bazą korkową. Koszyk w tym modelu wykonany został z piór kaczych, zapewniając tym samym większą kontrolę nad trajektorią lotu.
Lotki piórowe posiadają właściwości aerodynamiczne, dzięki którym gra jest bardziej dynamiczna, a jednocześnie gracz zysukje czas na wyprowadzenie precyzyjnego uderzenia.
Lotki piórowe przeznaczone są do gry amatorskiej oraz profesjonalnej.