O nas

Suplementy i Sport to firma z Pabianic, oferująca sprzedaż internetową suplementów, odżywek i akcesoriów sportowych. Nasza misja to dostarczanie najwyższej klasy asortymentu w konkurencyjnych cenach wszystkim osobom, dla których aktywność fizyczna to pasja, przyjemność i sposób na osiąganie wyznaczonych celów.

Naszą firmę tworzymy z ambicją i zapałem. Jak przystało na miłośników sportowych wyzwań, stale podnosimy poprzeczkę. Pragniemy stać się liderem na rynku sprzedaży detalicznej suplementów diety oraz sprzętu sportowego. By osiągnąć ten cel, niezmiennie czuwamy nad jakością oferowanego asortymentu i jego poszerzaniem. Starannie go selekcjonujemy, podążamy za rynkowymi nowościami i wybieramy dla Was wyłącznie to, co najlepsze.

Skupiamy się w 100% na obsłudze zamówień internetowych, dzięki czemu jesteśmy najszybsi w wysyłce zakupionych w sklepie produktów. Jesteśmy w stanie zapewnić w pełni profesjonalną obsługę, skoncentrowaną wyłącznie na Twoich potrzebach. Współpracujemy z firmą kurierską DPD, która zapewnia naszym Klientom wysoką jakości obsługi.

W szerokiej gamie oferowanych przez nas produktów znajduje się aktualnie ponad 3000 propozycji z zakresu suplementów, odżywek, sprzętu sportowego i turystycznego, a także odzieży i akcesoriów. Oferujemy wyłącznie asortyment sprawdzonych i cenionych przez sportowców marek.

Sklep Suplementy i Sport dba o bezpieczeństwo swoich klientów. Z tego powodu bazy danych z informacjami o kupujących są ściśle chronione. Aby jak najlepiej je zabezpieczyć, korzystamy z usług zaufanego dostawcy rozwiązań e-commerce – IAI-shop.com. Kupując u nas, masz pewność, że Twoje dane nie trafią w niepowołane ręce i zostaną wykorzystane wyłącznie do wysyłki towaru pod Twój adres.

Zakupy z Suplementy i Sport to gwarancja, że oryginalne produkty, których potrzebujesz, szybko i bezpiecznie trafią pod Twoje drzwi. Koniec z przepłacaniem i poszukiwaniem trudno dostępnego asortymentu w sklepach stacjonarnych czy siłowniach. Teraz kupisz wszystko, czego Ci potrzeba, w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel