Preparaty typu fat burner a redukcja wagi

2017-01-20
Preparaty typu fat burner a redukcja wagi
Osoby zainteresowane sportami siłowymi powinny w pełni zdawać sobie sprawę, że żadne z dostępnych preparatów typu fat burner nie są w stanie wpłynąć na redukcję tkanki tłuszczowej, jeśli ich zażywaniu nie będzie towarzyszył intensywny trening oraz odpowiednio dobrana dieta. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy całkowicie zrezygnować ze stosowania tego typu specyfików. Ich wpływ na tempo spalania tłuszczu jest jak najbardziej realny, jednak zadowalające efekty są możliwe tylko w przypadku stosowania kompleksowych rozwiązań, które będą łączyć w sobie wysiłek fizyczny, prawidłowe odżywianie oraz suplementację produktów spalających tłuszcz.

Jak to działa?

Preparaty fat burner wpływają na przyspieszanie naturalnych procesów naszego organizmu, które są odpowiedzialne za redukcję tkanki tłuszczowej. Działanie to jest uzyskiwanie poprzez zwiększenie ciepłoty organizmu. Proces ten nazywany jest termogenezą. W sposób naturalny występuje on np. podczas gorączki. Jest to sytuacja, podczas której organizm wykorzystuje energię zmagazynowaną pod postacią tkanki tłuszczowej i przeznacza ją do zwiększenia temperatury ciała. Jeśli odpowiednio wykorzystamy możliwości termogenezy, to stosunkowo szybko będziemy w stanie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Produkty wytwarzające proces termogenezy działają dzięki funkcjonowaniu przekaźnika wewnątrzkomórkowego, jakim jest cykliczny adenozynomonofosforan (cAMP). Niestety ten organiczny związek zazwyczaj bywa bardzo szybko neutralizowany. Warto więc decydować się jedynie na preparaty, które wpływają na zwiększenie poziomu cAMP w organizmie, takie jak Olimp Thermo Speed, Activlab Extreme Weight lub Trec Clenburexin.

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów spalaczy tłuszczu. Ich skład może znacznie się różnić, dlatego wybór właściwego suplementu diety jest niezwykle istotny. Może się bowiem okazać, że niewłaściwie dobrany preparat nie wpłynie w żaden sposób na tempo utraty tkanki tłuszczowej. Nie oznacza to automatycznie, że jest to produkt kiepskiej jakości, może on być jedynie nieodpowiednio dobrany do naszych potrzeb. Pamiętajmy, że każdy organizm ludzki jest inny. W związku z tym wybierając odpowiedni spalacz tłuszczu, starajmy się dobierać go w sposób jak najbardziej zindywidualizowany, w pełni dopasowany do potrzeb naszego ciała. Najlepszą drogą jest w tym przypadku testowanie różnych preparatów i obserwacja efektów.

Należy podkreślić, że godne zaufania suplementy spalające tłuszcz, to preparaty w pełni naturalne. W ich skład wchodzą starannie dobrane składniki odżywcze, które pomagają szybciej osiągać cele treningowe, a jednocześnie są całkowicie bezpieczne dla naszego organizmu. Wspomniany wcześniej Olimp Thermo Speed w swym składzie zawiera jedynie ekstrakt z guarany, tyrozyny, kofeiny, zielonej herbaty oraz gorzkiej pomarańczy. W związku z tym możemy mieć pewność, że nawet stosunkowo długie stosowanie nie będzie się wiązało z występowaniem ewentualnych efektów ubocznych.

olimp thermo speed
Pamiętajmy jednak, że żaden, nawet najbardziej skuteczny suplement diety nie będzie w stanie zastąpić rzetelnej, systematycznej pracy na siłowni. Nigdy nie osiągniemy wymarzonej sylwetki, jeśli zamiast treningów i diety wybierzemy drogę na skróty i wiarę, że jakiś cudowny specyfik będzie w stanie zastąpić ćwiczenia. Preparaty typu fat burner są godne polecenia, jednak wyłącznie jako dodatek, a nie zamiennik treningu.
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2017
pixelpixelpixelpixelpixelpixel