Blog

Budowanie masy mięśniowej a ból mięśni

Budowanie masy mięśniowej a ból mięśniJeśli celem treningu jest budowanie masy mięśniowej i jest bardzo intensywny, możemy być narażeni na ból mięśni. Sprawdź jaka jest jego przyczyna i jaką rolę odgrywa nasze nastawienie do bólu.
czytaj dalej

Jak uniknąć kontuzji?

Jak uniknąć kontuzji?Gdy zależy nam na szybkim wzroście mięśni barków, często zapominamy o czasie, który powinniśmy poświęcić na regenerację. Dowiedz się, jak uniknąć kontuzji i jakie odżywki stosować, by wspomóc regenerację mięśni.
czytaj dalej

Jak wybrać odpowiednie buty sportowe?

Jak wybrać odpowiednie buty sportowe?Na siłowni potrzebna nam jest Trec torba, profesjonalne, sportowe ubranie oraz sportowe buty. Sprawdź, jakie musisz mieć buty do podnoszenia obciążeń, a jakie do biegania. Brak odpowiedniego obuwa może się skończyć kontuzją. Dowiedz się, dlaczego jest to tak ważne.
czytaj dalej

Pilnuj obwodu talii – nie tylko po to, aby dobrze wyglądać

Pilnuj obwodu talii – nie tylko po to, aby dobrze wyglądaćUważasz, że kluczem do dobrego wyglądu jest wąska talia? Owszem, ale o jej odpowiedni obwód powinniśmy dbać nie tylko ze względu na wygląd, ale też zdrowie. Treningi na siłowni, dieta i suplementy - aminokwasy BCAA Olimp, to klucz do zmniejszenia obwodu brzucha. Sprawdź dlaczego jest to tak ważne.
czytaj dalej
pixelpixelpixelpixelpixelpixel