Doświadczony zawodnik

5 aktywności, które możemy wykonywać na świeżym powietrzu jesienią

5 aktywności, które możemy wykonywać na świeżym powietrzu jesieniąJesień, mimo ponurej aury, to doskonały czas na uprawianie sportu na świeżym powietrzu. Sprawdź, jakie rodzaje aktywności proponujemy. Podczas ćwiczeń na świeżym pwoietrzu niezastąpione będą także Trec ubrania, które są idealne na jesienną pogodę.
czytaj dalej

Budowanie masy mięśniowej a ból mięśni

Budowanie masy mięśniowej a ból mięśniJeśli celem treningu jest budowanie masy mięśniowej i jest bardzo intensywny, możemy być narażeni na ból mięśni. Sprawdź jaka jest jego przyczyna i jaką rolę odgrywa nasze nastawienie do bólu.
czytaj dalej

Kryzys podczas treningu – jak się go pozbyć?

Kryzys podczas treningu – jak się go pozbyć?Kryzys podczas treningów może dopaść każdego z nas, niezależnie od tego, czy trenujemy wyczynowo czy rekreacyjnie. Poznaj nasze sposoby na pokonanie kryzysu. Wystarczy sen, dobra rozgrzewka, ale też odpowidnie suplementy takie jak Activlab Muscle Up lub BCAA Olimp Mega Caps. Dowiedz się więcej na temat pokonania kryzysu podczas ćwiczeń.
czytaj dalej

Techniki treningowe na umięśnione barki

Techniki treningowe na umięśnione barkiJeśli trenujesz na siłowni na pewno marzysz o dobrze zbudowanych mięśniach barkowych. Podpowiadamy jak zabrać się za trening tej partii ciała, by był on jak najbardziej skuteczny. Poznaj najlepsze techniki treningowe, które dadzą ci imponujące mięśnie barków.
czytaj dalej

Kreatyna, czy wiesz o niej wszystko?

Kreatyna, czy wiesz o niej wszystko?

Kreatyna jest aminą występującą w tkankach człowieka. Znajduje się również w małych ilościach w pokarmach pochodzenia zwierzęcego. Związek ów jest powszechnie stosowany przez sportowców i uważany jest za jeden z najskuteczniejszych suplementów sportowych. Jak stosować kreatynę? Czy wiemy o niej wszystko, co powinniśmy?  


czytaj dalej

Napoje sportowe – co pić podczas treningu?

Napoje sportowe – co pić podczas treningu?

Napoje sportowe wspomagają efektywność wysiłku fizycznego. Komponowane są pod kątem dostarczenia organizmowi potrzebnych w czasie wysiłku składników. Uzupełniają rezerwy węglowodanowe, pozwalają zapobiegać utracie wody i elektrolitów. W zależności od długości i intensywności treningu oraz od oczekiwanych efektów możemy sięgać po różne napoje. Co pić podczas treningu, by redukować zmęczenie, dodać sobie siły czy przyspieszyć spalanie?


czytaj dalej

Suplementacja w sportach walki

Suplementacja w sportach walkiStosowanie suplementacji w sportach walki jest już oczywistością, mimo że nie zawsze tak było. Przyjmowanie odżywek nie pasuje do etosu wojownika i do niedawna nie mieściło się w głowach wielu zawodnikom oraz ich trenerom. W ostatnich latach zwiększyła się jednak nasza świadomość, jeśli chodzi o wpływ diety i suplementacji na kondycję organizmu.
czytaj dalej
pixelpixelpixelpixelpixelpixel