Kobieta na silowni

Jak wybrać odpowiednie buty sportowe?

Jak wybrać odpowiednie buty sportowe?Na siłowni potrzebna nam jest Trec torba, profesjonalne, sportowe ubranie oraz sportowe buty. Sprawdź, jakie musisz mieć buty do podnoszenia obciążeń, a jakie do biegania. Brak odpowiedniego obuwa może się skończyć kontuzją. Dowiedz się, dlaczego jest to tak ważne.
czytaj dalej

Pilnuj obwodu talii – nie tylko po to, aby dobrze wyglądać

Pilnuj obwodu talii – nie tylko po to, aby dobrze wyglądaćUważasz, że kluczem do dobrego wyglądu jest wąska talia? Owszem, ale o jej odpowiedni obwód powinniśmy dbać nie tylko ze względu na wygląd, ale też zdrowie. Treningi na siłowni, dieta i suplementy - aminokwasy BCAA Olimp, to klucz do zmniejszenia obwodu brzucha. Sprawdź dlaczego jest to tak ważne.
czytaj dalej

Suplementacja kobiet - czy warto sięgać po odżywki?

Suplementacja kobiet - czy warto sięgać po odżywki?Większość kobiet myśli, że takie odżywki jak Trec Whey 100 900g lub BCAA Olimp Mega Caps mogą być stosowane tylko przez mężczyzn. Nic bardziej mylnego. Kobiety, tak jak mężczyźni, mogą wspomagać się suplementami w walce o smukłą i zgrabną sylwetkę. Dowiedz się, jak odżywki wpływają na ciało kobiety.
czytaj dalej
pixelpixelpixelpixelpixelpixel