Blog

Węglowodany w diecie sportowca

Węglowodany w diecie sportowcaKażda osoba uprawiająca sport nie może ze swojej diety wykluczyć węglowodanów. Dowiedz się, jak zbilansować dietę, by spożywać odpowiednią ilość tych substancji odżywczych. Podpowiedmy także w jaki sposób łączyć węglowowany z takimi odżywkami jak Olimp Carbo czy Trec Whey 100 900g.
czytaj dalej

Jak zbudować masę mięśniową?

Jak zbudować masę mięśniową?Wiele kobiet i mężczyzn odwiedza siłownię, by popracować nad zbudowaniem większej masy mięśniowej. Dziś podpowiadamy, co zrobić, gdy ćwiczenia na siłowni nie przynoszą pożądanych efektów. Dowiedz się, w jaki sposób zmienić dietę, by cieszyć się większą masą mięśniową.
czytaj dalej

5 rzeczy, które warto zabrać na trening

5 rzeczy, które warto zabrać na treningO tym, że na trening należy wziąć wygodny strój i butelkę wody na pewno wiesz - to są rzeczy oczywiste. Dziś natomiast podpowiadamy, co jeszcze może ci się przydać na siłowni. Poznaj gadżety, które ułatwią ci trening.
czytaj dalej

Kryzys podczas treningu – jak się go pozbyć?

Kryzys podczas treningu – jak się go pozbyć?Kryzys podczas treningów może dopaść każdego z nas, niezależnie od tego, czy trenujemy wyczynowo czy rekreacyjnie. Poznaj nasze sposoby na pokonanie kryzysu. Wystarczy sen, dobra rozgrzewka, ale też odpowidnie suplementy takie jak Activlab Muscle Up lub BCAA Olimp Mega Caps. Dowiedz się więcej na temat pokonania kryzysu podczas ćwiczeń.
czytaj dalej
pixelpixelpixelpixelpixelpixel