Blog

Jak poprawić metabolizm?

Jak poprawić metabolizm?Metabolizm to pojęcie często pojawiające się w kontekście diety czy utrzymywania odpowiedniej masy ciała. Bywa on utożsamiany z procesem trawienia i wypróżniania – zupełnie błędnie. Czym faktycznie jest metabolizm, dlaczego warto o niego zadbać i jakie pozytywne efekty może przynieść jego przyspieszenie?
czytaj dalej

Suplementacja dla początkujących kulturystów

Suplementacja dla początkujących kulturystówPromocja sportu i zdrowego stylu życia sprawia, że treningi na siłowni cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Tuż po wkroczeniu w świat regularnych ćwiczeń, wyłania się temat odpowiedniego odżywiania. Odpowiedni dobór suplementów może wspomóc dietę sportowca. Jak powinna wyglądać właściwa suplementacja początkującego kulturysty?
czytaj dalej

Jaką formę suplementu wybrać?

Jaką formę suplementu wybrać?Jaką formę suplementu wolisz? Activlab Muscle Up w proszku, czy może wolisz suplementy w formie kapsułek lub tabletek? Wyjaśniamy, jakie są wady i zalety poszczególnych form suplementów oraz podpowiadamy, kiedy się na nie decydować.
czytaj dalej

Ile białka po treningu powinniśmy spożywać?

Ile białka po treningu powinniśmy spożywać?Trenując na siłowni na pewno stpsujesz odżywki białkowe, ale czy kiedykowiek zastanawiałeś się ile białka tak naprawdę potrzebuje twój organizm? Postaramy się odpowiedzieć na pytanie, ile białka powinieneś spożywać po treningu.
czytaj dalej

Techniki treningowe na umięśnione barki

Techniki treningowe na umięśnione barkiJeśli trenujesz na siłowni na pewno marzysz o dobrze zbudowanych mięśniach barkowych. Podpowiadamy jak zabrać się za trening tej partii ciała, by był on jak najbardziej skuteczny. Poznaj najlepsze techniki treningowe, które dadzą ci imponujące mięśnie barków.
czytaj dalej

Wybrać białko czy gainer?

Wybrać białko czy gainer?Jeśli uprawiasz sport, nieważne czy rekreacyjnie lub wyczynowo, musisz mieć ułożoną specjalistyczną dietę. Jednak tradycyjne posiłki bardzo często nie są w stanie zapewnić wszystkich niezbędnych składników odżywczych i w tym miejscu z pomocą przychodzą odżywki. Pozostaje pytanie na jakie się zdecydować, wybrać odżywki białkowe czy geinery?
czytaj dalej
pixelpixelpixelpixelpixelpixel