Suplementy na prezent

2017-11-27
Suplementy na prezent
Jeśli chcesz podarować prezent osobie, która dużo czasu spędza na siłowni, joggingu, basenie czy na rowerze, prawdopodobnie dobry wyborem będzie wysokiej jakości suplement dla sportowców. Jeśli sam nie znasz za bardzo tematu, od razu uspokajamy – suplementy diety to nie sterydy. Nie powodują one sztucznego rozrostu mięśni. Ich działanie jest uzależnione od regularnego ćwiczenia i jedynie wspiera oraz wzmacnia organizm.

Zadaniem odżywek białkowych, gainerów, aminokwasów i innych jest dostarczenie organizmowi wszystkich cennych składników niezbędnych przede wszystkim do rozbudowy masy mięśniowej. Przy intensywnych treningach zapotrzebowanie na poszczególne składniki jest większe i nie jesteśmy już w stanie dostarczać ich z pożywieniem, a suplementy zapobiegają występowaniu niedoborów. Odpowiednio dobrana suplementacja powoduje wzrost energii, łatwiejsze spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej oraz wzmacnianie mięśni. Efekty treningów są szybciej widoczne, czujemy się i wyglądamy lepiej.


Suplement diety może zatem wspomóc sportowca w osiągnięciu jego celu oraz korzystnie wpłynąć na jego samopoczucie, siłę, tempo regeneracji po treningach.


Najlepszym sposobem na to, by wybrać odpowiedni preparat na prezent, będzie po prostu zapytać osoby, którą chcemy obdarować, jaką suplementację stosuje. Z taką wiedzą dobór odżywki nie będzie już trudny.


Jeśli właśnie kupujesz prezent dla osoby, która jest na etapie treningów na masę, zapraszamy cię do kategorii gainery. Znajdziesz w niej odżywki zawierające białko i węglowodany w proporcjach dobranych tak, aby umożliwić szybki przyrost mięśni. Gainery w szybki i łatwy sposób dostarczają organizmowi dużej ilości kalorii. Wybierz na przykład bardzo popularny Scitec Jumbo lub Trec
Mass XXL.

scitec jumboJeżeli pragniesz podarować suplement osobie, która właśnie jest na redukcji, czyli walczy o zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej, by potem „zastąpić ją” tkanką mięśniową, możesz podarować na przykład kreatynę. Zwiększa ona siłę, pomaga utrzymać stan anaboliczny oraz korzystnie wpływa na przyswajalność białek. Chroni zapasy węglowodanów w organizmie oraz zwiększa odporność na stres. Wśród popularnych suplementów kreatynowych wymienić można między innymi jabłczan kreatyny CM3 Trec lub doskonale przyswajalną wysokiej jakości kreatynę Olimp.


kreatyna olimp
cm3 trec


Jeśli nie masz wiedzy na temat tego, jakich suplementów potrzebuje osoba, którą planujesz obdarować. wybierz produkt, który będzie stosunkowo uniwersalny. Możesz podarować witaminy dla sportowców lub odżywkę białkową, która prędzej czy później będzie prawdopodobnie potrzebna osobie trenującej.

witaminy olimp
Witaminy Olimp dla sportowców – świąteczny zestaw na prezent


Wręczając prezent chcemy zwykle okazać danej osobie swoją troskę i zainteresowanie. Pragniemy podarować coś związanego z jej pasją i przydatnego. Trudno o lepszy prezent dla sportowca niż dobry suplement diety. Już teraz pomyśl zatem, co wręczyć na święta w tym roku osobie, dla której treningi są istotną częścią dnia codziennego.
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2017
pixelpixelpixelpixelpixelpixel