Blog

Kiedy kazeina, kiedy Whey

Kiedy kazeina, kiedy WheyBiałko to podstawa w diecie kulturystów i innych sportowców. Jest ono niezbędne w procesie odchudzania i tłumienia apetytu. Pozwala utrzymać suchą masę mięśniową. Poszczególne źródła białka mają różne właściwości. Kiedy sięgnąć po kazeinę, a kiedy po białko serwatkowe?
czytaj dalej

Jakie suplementy stosować przed treningiem?

Jakie suplementy stosować przed treningiem?Większość sportowców prędzej czy później staje przed pytaniem: jakie suplementy będą odpowiednie do stosowania przed treningiem? Posiłek czasem nie jest wystarczający, by zapewnić organizmowi potrzebnych składników odżywczych, dlatego warto wspomóc się odżywkami.
czytaj dalej

Preparaty typu fat burner a redukcja wagi

Preparaty typu fat burner a redukcja wagiCzy spalacze tłuszczu czyli tak zwane „fat burnery” są bezpieczne i czy faktycznie pozwalają na szybszą redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej? Dowiedz się, jak je przyjmować.
czytaj dalej

Mity na temat białka

Mity na temat białkaNa temat białka w diecie sportowców powstało wiele mitów. Niektóre poglądy na temat jego spożywania i suplementacji są niezgodne z prawdą i nie mają uzasadnienia w badaniach.
czytaj dalej
pixelpixelpixelpixelpixelpixel